The Walking Dead Yeni Sezon Yeni Bölüm İzle

0 93

The Walking Dead ekranların sevilen dizilerinden biridir. The Walking Dead yeni sezon yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İnsanlar sevilen dizi olan TWD yeni bölümünün ne zaman geleceğini merak ediyor. Merakla beklenen The Walking Dead yeni sezon yeni bölüm hakkında bulduklarımızı sizlerle paylaşacağız.

Nerden nereye geldi şu dizi. The Walking Dead ilk çıktığı zamanlarda herkesin ağzında idi. Herkes The Walking Dead yeni bölüm ne zaman diye konuşuyordu. Her sene The Walkng Dead yeni sezon onayını alıyordu. Artık dizinin karakterlerini bile herkes ezberlemişti. Her hafta yayınlanan The Walking Dead yeni sezon yeni bölüm herkes tarafından izlenir olmuştu. The Walking Dead 3. sezondan sonra pek izlenmemeye başlasa da hala insanlar acaba yeni bölümde ne olacak diye merak ettiği için hala izliyorlar.

the walking dead 11 sezon yayinlandi marveldctr 1
The Walking Dead Yeni Sezon Yeni Bölüm İzle

The Walking Dead 10. Sezon 16. Bölüm en son yayınlanan bölüm olmuştu. Yayınlanan bu bölüm bile dizinin fanlarını doyurmadı. İnsanlar hala yeni bölümü gelmemiş olan The Walking Dead dizisinin 10. sezon 17. bölümünü sorgular oldu. Pandemi nedeniyle The Walking Dead 10. sezon 15. bölümde ara verme kararı almıştı. Bu durum da dizinin hayranlarını üzmüştü.

The Walking Dead Yeni Sezon Yeni Bölüm Ne Zaman?

Hala AMC ekibinden resmi bir açıklama gelmedi. The Walking Dead yeni sezon yeni bölüm ne zaman sorusunun cevabını en kısa sürede vermeleri bekleniyor. Bizler de yeni açıklamalar geldikçe sizlerle paylaşacağız. Sizler de en son yayınlana bölüm olan The Walking Dead yeni sezon 16. bölümü izleyebilirsiniz. The Walking Dead 10. sezon 18. bölümün ise geleceği kesin. Ama ne zaman geleceği belli değil.

Leave A Reply

Your email address will not be published.