The Walking Dead 10. Sezon 17. Bölüm Ne Zaman?

0 10.243

The walking dead 10. sezona çok iyi giriş yapmıştı. Ama pandemi sürecinden dolayı 15. bölümü yayınladıktan sonra ara verdi. Daha sonra çekimlere yeniden başlayan AMC ekibi The Walking Dead 10. sezon 16. bölümü geçen hafta yayınladı. Peki The Walking Dead 10. Sezon 17. Bölüm ne zaman yayınlanacak? The walking dead yeni sezon yeni bölüm ne zaman? The walking Dead 10. Sezon yeni bölüm ne zaman?

The Walking Dead dizisi ilk çıktığı zamanlarda biranda popüler olmuştu. Neredeyse herkesin ağzında olan dizi izlenme rekorları kırıyordu. Her ne kadar 3. sezondan sonra izlenme oranları azalsa da The Walking Dead hayranları sayesinde dizi 10. Sezona kadar geldi.

the walking dead 10 sezon 17 bolum izle marveldctr

The Walking Dead dizisi normalde bir kitaptan uyarlanarak çekilmişti. Lakin dizi o kadar çok sevildi ki kitaptaki konu biteler yıllar olsa da çekimlerine devam ediliyor. The Walking Dead 10. sezon 16. bölüm ise geçtiğimiz hafta yayınlandı. Haliyle akıllarda tek bir soru var. The Walking Dead 10. Sezon yeni bölüm ne zaman?

The Walking Dead 10. Sezon 17. Bölüm Ne Zaman?

The Walking Dead dizisi AMC tarafından çekiliyor. AMC ekibi hali hazırda FX Channel ve BluTv ile anlaşmış durumda. Yeni bölümler anında bu 2 platform üzerinden yayınlanıyor. FX Channel da The Walking Dead 10. Sezon normalde pazartesi günleri yayınlanıyor. The Walking Dead yeni bölüm ise pazartesi günü gelmesi bekleniyor. Lakin pandemi sürecinden dolayı yeni bölümün ertelenme ihtimali de var.

The Walking Dead 10. Sezon Kaç Bölüm Çekilecek?

The Walking Dead 10. Sezon normal şartlarda, pandemi olmadan önce, 16 bölüm çekilmesi öngörülüyordu. Lakin pandemi sürecinden dolayı dizinin çekimlerine 15. bölümden sonra ara verildi. AMC tarafından yapılan açıklamaya göre The Walking Dead 10. Sezon biraz daha uzun olacak. Sevilen dizinin 10. sezonu 22 bölümden oluşacağı açıklandı. Bu duruma ise dizinin hayranları sevindi. Pandemi nedeniyle verilen ara The Walking Dead hayranlarını üzmüş olsa da 10. Sezonun 22 bölüm olması bunu telafi etti.

The Walking Dead 11. Sezon Çekilecek Mi?

The Walking Dead hayranlarına sevindirici bir haber daha geldi. The Walking Dead 11. sezon da karşımızda, ekranlarımızda olacak. Dizinin 11. sezon hazırlıkları yapılmaya başlandı bile.

The Walking Dead Rick Grimes Geri Gelecek Mi?

The Walking Dead dizisinden Rick Grimes bildiğiniz üzere 9. sezonda ayrılmıştı. Helikopterle bir grup Rick’i kaçırmıştı. Sevgilisi Michonne onu aramış ama bulamamıştı. The Walking Dead yeni bölümde Michonne Rick’i yeniden aramaya çıkması üzerine Rick acaba geri mi dönecek soruları akıllara geldi.

AMC tarafından bu konuda resmi bir açıklama yapılmadı. Rick Grimes The Walking Dead dizisine 11. Sezonda geri dönüp dönmeyeceği bilinmiyor.

The Walking Dead 10. Sezon Netflix’ten Neden Kaldırıldı?

The Walking dizisini Netflix bildiğiniz üzere sezon finali yaptıktan sonra Netflix Türkiye kullanıcılarının izlenmesine sunuyordu. Dizi 10. Sezon 15. bölümden sonra pandem nedeniyle ara verince Netflix ekibi ise diziyi bünyesine kattı. Dizi yayınlanması açıklanacak gün ve saatte gösterime sunuldu ama dizinin hayranları dizinin 2-3 bölümünü bile izleyemeden dizi kaldırıldı.

The Walking Dead 10. Sezon neden Netflix’ten kaldırıldığı hakkında Netflix’ten hala bir açıklama gelmedi. Muhtemelen Dizi sezon finali yapınca yenden hayranlarına izlemesi için sunulacak. The Walking Dead dizisinin de 10. sezonun 22 bölümden oluşacağı biliniyor.

The Walking Dead Yeni Sezon Yeni Bölüm Ne Zaman?

The walking dead yeni sezon yeni bölüm henüz yayınlanmadı. Pandemi nedeniyle dizi çekimlerine ara veren AMC henüz bir açıklamada bulunmadı. The walking Dead 10. Sezon yeni bölüm hakkında yeni bilgi paylaşıldığı zaman sizlere en kısa sürede konuyu güncelleyerek duyuracağız.

En son 10. Sezon 16. Bölümü yayınlanan TWD dizisinin yeni bölümü olan 17. Bölüm izleyenler tarafından merakla bekleniyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.