Monster Notebook Alana Marvel’s Avengers Hediye

0 178

Monster Avengers kampanyasını sizlere tanıtacağız. Monster Notebook yüksek performanslı oyuncu dizüstü bilgisayarları üretmeye devam ediyor. İntel’in 10. nesil işlemcilerinin yer aldığı güçlü bilgisayarları satın alanlara ara sıra oyun hediyeleri de yapmakta. İşte bu hediye verilen oyunlara bir yenisi daha eklendi. Yakından tanıdığımız Marvel’s Avengers oyunu Monster Notebook alanlara ücretsiz olarak verilecek.

Monster Notebook hali hazırda 4 farklı seri olarak satışa sunuluyor. Bunlar: Monster Abra, Monster Tulpar, Monster Semruk ve Monster Huma serisi. Çoğunlukla oyun severler ucuz diye Monster Abra modellerini tercih ederken üst düzey oyuncular Monster Tulpar serisini, Ofis bilgisayarı arayanlar yeni çıkan Monster Huma serisine yönelmeye başladı. İş bilgisayarı arayanlar, çok güçlü iş gücüne ihtiyaç duyanlar ise Monster Semruk serisine yönelmekte.

monster notebook alana marvels avengers hediye marveldctr

Monster Notebook yaptığı kampanyada ise 3 farklı seriye bu hediyeleri verecek. Şartlardan biri İntel 10. nesil işlemcili notebook almak diğeri ise Monster Abra, Monster Tulpar veya Monster Semruk serisinden bir bilgisayar almak olarak belirlendi.

Marvel’s Avengers Oyunu Nasıl Bir Oyun?

Marvel’s Avengers oyunu Crystal Dynamics ve Eidos Montréal tarafından geliştirildi. Square Enix firması ise Marvel’s Avengers oyununun dağıtımını üstlendi. Oyun orijinal ve sinematik bir hikayeye mevcut. Ayriyeten 4 kişilik Co-op oynamayı da destekliyor. Marlvel’s Avengers oyunu üçüncü şahıs aksiyon macera oyunu olmasıyla oyuncuların oyundan zevk almasını sağlıyor. Tek kişilik oyun modundan sıkılanlara ise çoklu oyuncu desteği verip arkadaşları ile eğlenceli vakitler geçirmesini sağlıyor.

Marvel’s Avenger oyununda oyuncular en fazla dört kişiye kadar çevrimiçi oyuncudan oluşan bir takım kurabiliyor. Bu oyuncular süper kahramanlığın yasa dışı olduğu bir gelecekte Avengers kahramanlarına oluyor. Oyundaki amaç AIM’yi durdurmak üzere genç Kamala Khan’a yardımcı olmaktır.

Marvel’s Avenger Steam Linki

Marvel’s Avengers Oyununu Nasıl Ücretsiz Alabilirim?

  • Marvel’s Avengers oyununa ücretsiz sahip olabilmek için öncelikle Monster Abra,Semruk veya Tulpar serisinden bir laptop almalısınız.
  • Sonra monsternotebook.com.tr/Avengers linkinden oyunun kodunu talep edeceksiniz.
  • Daha sonra  game.intel.com adresinden oyunu aktif edeceksiniz.
  • Artık yeni nesil 10. nesil işlemcili Monster Notebook’ unuzda dilediğinizce Marvel’s Avengers oyununu oynayabilirsiniz.

İyi eğlenceler.

Monster Notebook Marvel’s Avengers oyun hediyesi kampanyası 25 Eylül 2020 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Monster Notebook Marvel’s Avengers Oyunu Hediyesi Kampanyası stoklarla sınırlı olduğunu unutmayın.

Leave A Reply

Your email address will not be published.