Hakkımızda

MarvelDcTr Hakkımızda Sayfası

MarvelDCTR.com web sitesi Marvel ve DC filmlerini tanıtmak var onlar hakkında sizlere en güzel haberleri ilk buluşturan olma gayesi ile açılmıştır. Bilinen ve bilinmeyen tüm karakterlerin hayatlarını, öykülerini ve özelliklerini bu web sitesi üzerinden incelemeniz mümkündür. Sadece karakterler ve filmler için değil aynı zamanda eskiden popüler olan çizgi romanlar hakkında da bilgi bulmanız mümkün. Bu çok büyük hayali evren hakkında öğrendikleriniz sizi zaman zaman onların dünyasına taşıyacaktır. Okuduğunuz yazılar bile yazılırken yazarlarımız keşke benim de böyle süper güçlerim olsa demekten kendini alıkoyamıyor.

Yeni çıkacak filmler, daha önce çıkmış filmler, karakterler arası dostluk ve düşmanlık ilişkileri, düşmanlıklarının sebebi ve güç yarışlarına şahit olma imkanını yaşamak istiyorsanız MarvelDCTR.com artık sizin de her gün ziyaret edeceğiniz bir web sitesi haline gelecektir. Aynı zamanda hemen üye olarak yazılarımıza yorum yapabilir ve istediğiniz konuları yazabilirsiniz. Yazarlarımız sizin en çok merak ettiğiniz olayları araştırarak size özel yazıları paylaşacaklardır. Bu sayede Türkiye ‘de çok az bilgi bulabildiğiniz sayfaları değil Marvel ve DC evreninin tüm detay ve ayrıntılarına tamamen Türkçe olarak erişme imkânınız olacaktır.

Örnek olarak Lucifer Morningstar karakteri hakkında detaylı bilgi Türkçe siteler arasında yalnızca bizim bloğumuzda bulunuyor. Çok sevilen ve devamı sürekli olarak çıkmakta olan Yenilmezler filminin konusuna ve hikayesine yönelik bilgi edinebilirsiniz.