AVENGERS:ENDGAME Vizyona Girdi

0 129

Dünyaca popülerleşmiş aksiyon dolu film “Avengers” 4 Mayıs 2012’de Türkiye izleyicisi ile buluşmuştu. Marvel tarafından yaratılmış bu film dünyada en çok hasılat yapan 4. film unvanını almayı da başardı.

AVENGERS’DE EN SON NE OLDU?

avengers endgame vizyona giriyor marveldctr

2012 yılında sinema dünyasında izleyicileri ile buluşan marvel yapımı film Avengers’ın en son filmi 2018 yılında yayınlanmış olan Avengers Infinity War oldu. Bu film’de pek çok süper kahraman küle dönüştü. Bu kahramanlar arasında Dr. Strage, Gamora, Drax, Mantis, Genç örümcek adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, The Wasp ve Nick Fury isimleride bulunuyor. Thanos’un sonsuzluk eldivenini ele geçirmesi ile beraber yok olan süper kahramanların ardından dünya çok umutsuz bir hale geldi. Dünya’da kalan Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk yas tutarken, Iron ve Nebula kontrolünü sağlayamadıkları bir uzay gemisi içerisinde sürükleniyorlar.

Bu filmin 2. partı olarak Marvel 24 Nisan 2019’da sinema severlere “Avengers: Endgame” i yayınladı. Thanos’un sebep olduğu bozuk dengeyi düzenlemek aynı zamanda kendilerinden alınanları geri kazanmak için bir intikam hikayesini konu alacak Avengers Endgame filminde süper kahramanlar için intikam vakti gelmiştir.

Milyonlarca insanın beklediği Avengers’ın yeni serisi ilk olarak 24 Nisan 2019 tarihinde Çin’de yayınlanacak. Türkiye’de 25 Nisan ABD’de 26 Nisan 2019 tarihinde gösterime gireceği açıklandı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.