Aquaman Netflix İzle

0 85

Aquaman filmi nasıl izlenir. Aquaman Netflix’ten izlenir mi? Aquaman karakterleri ve Aquaman filmi konusu hakkında bir çok detayı bulabileceğiniz blog yazımıza hoş geldiniz. Bu blog yazımızda deyimin tam tabiri ile Aquaman nasıl izlenir? Aquaman 2 filmi çıktı mı izle. Nereden izlenir gibi konuları ele alacağız.

Aquaman nedir? Nasıl bir filmdir ile başlayalım. Aquman 2 saat 23 dakika uzunluğundadır. Aquaman filmi 28 Aralık 2018 tarihinde yayınlanmış ve aksiyon, macera, fantastik kategorilerinden bir filmdir. Film geçenlerde Netflix Türkiye’de gösterime girmiştir. Aquman 2 filmi ise 16 Aralık 2022 tarihinde yayınlanması beklenmektedir.

Aquaman filminin yönetmenliğini  James Wan üstlenmiştir. Filmin çekildiği ülke ise Amerika Birleşik Devletleri’dir. Aquaman filmi oyuncuları arasında Jason Momoa, Amber Heard, Willem Dafoe gibi isimler yer almaktadır. Aquaman filminin Türkiye’de dağıtımını ise Warner Bros Turkey üstlenmektedir.

Aquaman Filmi Konusu ve Özeti Nedir?

Aquaman filmi konusu ise şu şekildedir. Bu yazımızda aynı zamanda Aquman filminin kısaca özetini de anlatacağız.

aquaman filmi konusu ozeti nedir marveldctr

Arthur Curry kendiyle ilgili büyük bir gerçeği keşfetmiştir. Kendisi okyanuslar altında inşa edilen Atlantis krallığının tahtının varisidir. Ancak Aquaman’in sinsi yarı-kardeşi Orm, Atlantis tahtını istemektedir. Arthur Curry, nam-ı diğer Aquaman, kendisine kalan mirasa sahip çıkmalı ve halkının başına geçmelidir. Yoksa kendi hayatının yanı sıra sevdiği kişiler de büyük bir tehlikeyle yüz yüze gelmek zorunda kalacaktır. Bu yolculukta Arthur kendiyle yüzleşmenin yanı sıra, bir kral olmaya layık olup olmadığını da keşfetmek zorundadır…
Gerilimin ustası ünlü yönetmen James Wan’ın yönettiği filmin başrolünde Jason Momoa yer alıyor. Filmin kadrosunda; Aquaman’in yardım eden, Atlantis tahtının danışmanı Nuidis Vulko rolünde Oscar adayı usta oyuncu Willem Dafoe, Atlantis’in kraliçesi Mera rolünde güzel yıldız Amber Heard, Aquaman’in kötü kalpli yarı-kardeşi ve Atlantis’in kralı Orm rolünde, “Korku Seansı” evreninin Ed Warren’ı, Watchmen’in Nite Owl’u Patrick Wilson, Aquaman’in annesi kraliçe Atlanna rolünde Oscar ödüllü oyuncu Nicole Kidman, intikamcı Black Manta rolünde Yahya Abdul-Mateen II ve Atlantisli kabile Xebel’in lideri Nereus rolünde Dolph Lundgren de yer alıyor.

Aquaman Filmi Fragmanı İzle

Aquaman Filmi Türkçe Altyazılı Fragmanı İzle

Aquaman Filmi İzle

Aquaman filminin Netflix üzerinden izleyebilirsiniz.

Netflix Linki: https://www.netflix.com/title/81004278

Bir Önceki Konumuz: Aquaman Filmi Detaylı İnceleme göz atabilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.